امروز شنبه, ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ | این سایت را به علاقه مندیها اضافه کنید
تبلیغات
  
ارشیو موضوعی
  
    آموزش کامل تنظیمات و جزئیات در فیس بوک همراه با تصویر
    دوشنبه, ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۶:۱۳     نویسنده admin     ۶۱ دیدگاه

از آنجایی که پیداست فیس بوک دارد کم کم جای نرم افزارهای ارتباطی مثل یاهو مسنجر و ویندوز لیو را میگیرد و مردم بیشتر به جای استفاده از این نرم افزارها از سایت فیس بوک استفاده میکنند. علتش این هست که در فیس بوک شما هم امکان چت دارید و هم اینکه دوستان شما میتوانند هرآنچه که در فکرشان هست را بنویسند و بعدا شما چند ساعت دیرتر یا چند روز بعدتر آن مطالب را بخوانید و در مورد آن ها نظر دهید. در فیس بوک میتوانید عکس ، فیلم و کلیپ ، آهنگ و هر فایل دیگری بفرستید و حتی مقاله ای بنویسید تا دوستان شما آن را ببینند و بخوانند و در مورد آن نظر دهند و یا آن ها را برای خود دانلود کنند. فیس بوک محیطی را به وجود آورده که در آن شما علاوه بر چت کردن قادر هستید تا با دوستان و آشنایانتان به طریقه های مختلف ارتباط برقرار کنید. میتوانید در مورد خودتان بنویسید و اینکه به چه چیزهایی علاقه دارید و هر آن چیزی که فکرش را بکنید.

امروزه افراد زیادی از فیس بوک استفاده میکنند که از جمله این افراد میتوان به بازیگران ، خواننده ها ، فوتبالیست ها ، سیاستمداران و .. اشاره کرد. شما میتوانید در فیس بوک خواننده مورد علاقه خود را به عنوان دوست یا تماشاگر ( در پایین به آن اشاره خواهد شد.) انتخاب کنید و ببینید که چه مینویسد و چه میگوید و امروز یا فردا در کجا کنسرت دارد و اینگونه به افرادی که حتی فکرشان را نمیکردید بسیار نزدیک میشوید و میتوانید سخنان خود را به آن ها بگویید.

فیس بوک میگوید که در این دنیا همگی به هم توسط دوستان خود متصل هستیم ، مثلا من ۴۰ دوست دارم و دوستانم نیز هر کدام چندین دوست دارند و این ارتباط زنجیره ای بین دوستان ادامه دارد تا تمام جهان را پوشش دهد. در فیس بوک میتوانیم دوستان جدیدی بیابیم و با انسان های بیشتری ارتباط بگیریم.

دوستانی که از فیس بوک استفاده میکنند باید مطلع باشد که جهان پر از خوبی ها و بدی هاست و بعضی انسان های بد پیدا میشود که با سوء استفاده از فیس بوک شما ، عکس های شما را در جای دیگری استفاده میکنند و اطلاعات شما را دزدی کرده و به طریقه غلط به کار میبرند پس باید با هر کسی در فیس بوک نشناخته و نادانسته دوست نشوید و به تنظیمات خصوصی سازی فیس بوک که در زیر به شما آموزش میدهم به خوبی عمل کرده و محیط فیس بوک خود را امن سازید.

تنظیمات امنیتی در فیس بوک.

بخش Settings

بخش Name

وقتیکه داخل آی دی خود در فیس بوک شدید روی گزینه Settings در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید. تا صفحه ای به شکل زیر باز شود.

برای بزرگ تر دیدن تصویر روی آن کلیک کنید.

حالا به معرفی و توضیح تک تک هر یک از بخش های زیر میپردازیم.

در تب Settings که در ابتدا برای ما باز میشود در قسمت Name با کلیک روی گزینه change در سمت راست لغت Name میتوانید نام خود را تغییر دهید. ( به عکس زیر دقت کنید.)

در قسمت Display Full Name میتوانید تنظیم کنید که اول نامتان نمایش داده شود بعد نام فامیلتان و یا برعکس.

در قسمت Frist Name باید نامتان را وارد کنید.

در قسمت Middle Name اگر نام وسطی دارید ، میتوانید در این بخش وارد کنید.

در قسمت Last Name نام فامیلتان را باید وارد کنید.

اگر روی گزینه Change Name کلیک کنید ، نام جدیدی را که وارد کردید ثبت خواهد شد.

در قسمت Full Alternative Name میتوانید نامی از خود را وارد کنید که دوستان شما بیشتر شما را با آن نام میشناسند و به قول معروف به نام مستعار معروف است. و اگر مربع زیر آن را علامت دار کنید به این معنی هست که نام شما در هنگام سرچ کردن توسط افراد غریبه در موتورهای جستجو پیدا و نمایش داده خواهد شد. و اگر گزینه Change Alternative Name را فشار دهید تغییرات مربوط به نام مستعار ذخیره خواهد شد.

بخش Username

در بخش Username میتوانید یک یوزرنیم برای خود انتخاب کنید تا هنگام لوگین کردن به فیس بوک به جای وارد کردن ایمیل خود از این یوزرنیم یا آی دی استفاده کنید. زمانی که یوزرنیم را وارد کردید باید روی دکمه Check Availability کلیک کنید تا معلوم شود که آیا این یوزرنیم قبلا توسط کس دیگری به ثبت نرسیده باشد. در صورتی که یوزرنیم قبلا به ثبت نرسیده باشد یک پنجره کوچک باز میشود و پیغام در دسترس بودن آی دی شما را میدهد که با فشار به روی دکمه Confirm آی دی یا یوزرنیم شما ثبت میشود. ( به عکس زیر دقت کنید.)

بخش Email

در این بخش باید ایمیل خود را به صورت صحیح وارد کنید تا گوگل بتواند از طریق این ایمیل شما را از تازه ترین رویدادهایی که در فیس بوک شما اتفاق افتاده باخبر کند. مثلا گوگل همیشه میگوید که چه کسی در چه جایی نظر داده و کجا پست فرستاده که البته شما میتوانید این ایمیل فرستادن های گوگل را نیز متوقف کنید که در پایین تر آموزش آن داده شده است. کافی هست تا در مربع خالی این بخش ایمیل جدید را وارد کرده و روی گزینه Add new mail کلیک کنید سپس در پنجره باز شده کوچک پسورد فیس بوک خود را وارد کرده و روی گزینه Confirm کلیک کنید. ( به عکس زیر دقت کنید.)

بخش Password

در این قسمت شما میتوانید پسورد فیس بوک خود را عوض کنید. برای این کار در ابتدا در قسمت Old Password باید پسورد کنونی خود را که هم اکنون از آن استفاده میکنید را بنویسید و در قسمت New Password باید پسورد جدید خود را که بیشتر از ۶ رقم باشد را بنویسید. ( سعی کنید که از علامات و اعداد نیز در پسورد خود استفاده کنید و هرگز از پسوردی که برای یک آی خود در سایت دیگری استفاده میکنید در فیس بوک استفاده نکنید.) و در قسمت Confirm Password هم باید پسورد جدید خود را دوباره تایپ کنید تا از ایجاد خطا جلوگیری شود در پایان روی گزینه Change Password کلیک کنید. ( به عکس زیر دقت کنید.)

بخش Linked Accounts

در این قسمت شما میتوانید تنظیم کنید که اگر داخل یکی از آی دی های خود مثل گوگل ، یاهو ، مای اسپیس ، مای اوپن آی دی و … شوید به صورت اتوماتیک به فیس بوک نیز لوگ این شوید. کافی هست تا از لیست کشویی این بخش اکانت مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی گزینه Link New Account کلیک کرده و در صفحه ای که باز میشود یوزرنیم و پسورد مربوط به آی دی خود را نوشته و روی گزینه Sign in کلیک کنید. ( به عکس زیر دقت کنید.)

 

بخش Privacy

در بخش Privacy  که به معنی خصوصی سازی هست وقتی روی گزینه Manage در سمت راست آن کلیک کنید صفحه ای به شکل زیر باز میشود.

در قسمت Profile Informaiton وقتی وارد شوید یک صفحه باز میشود که با کلیک بر روی Preview My Profile که در بالای صفحه سمت راست موقعیت دارد صفحه ای باز میشود که به شما نشان میدهد که اگر افراد دیگر شما را در فیس بوک جستجو کنند ، پروفایل شما چگونه برای آن ها نمایش داده خواهد شد. در قسمت های About me, Personal Infor, Birthday, Political views و غیره در مستطیل کشویی سمت راست آن شما میتوانید تنظیم کنید که چه کسانی قادر به دیدن این اطلاعات باشند. مثلا من میخواهم که جزئیات مربوط به تاریخ تولد من را فقط دوستانم ببینند ، پس روی مستطیل سمت راست مربوط به بخش Birthday کلیک کرده و از لیست کشویی باز شده گزینه Only Friends را انتخاب میکنم.

بهتر است که تا میتوانید خصوصی سازی کنید و تمام گزینه ها را Only Friends انتخاب کنید. About me یعنی درباره خودتان ، Personal Info یعنی اطلاعات شخصی ، Brithday یعنی تاریخ تولد، Regligious and Political Views یعنی دین و دیدگاه سیاسی شما ، Family and Relationship یعنی خانواده و وضعیت مدنی شما ، Education and Work یعنی تحصیلات و کار شما ، Photos and videos of Me یعنی عکس ها و ویدیوهای شما ، Photo Albums عکس آلبوم عکس شما ، Posts by Me یعنی پست هایی که شما در فیس بوک میفرستید ، Allow friendss to post on my wall یعنی اجازه دادن به دوستان برای ارسال پست بر روی صفحه Wall شما ، Posts by Friends یعنی تنظیم اینکه چه کسی میتواند پست هایی را که دوستان شما بر روی پروفایل شما فرستاده اند ببیند؟ ، Comments on Posts کنترل اینکه چه کسی میتواند روی پست های شما نظر بدهد.

بخش Contact Information

در این بخش شما میتوانید اطلاعات مربوط به تماس خود را تنظیم کنید. ( به عکس زیر دقت کنید. )

در قسمت IM Screen Name میتوانید تنظیم کنید که چه کسی میتواند آی دی مسنجر شما را ببیند. در قسمت Mobile Phone میتوانید تنظیم کنید که چه کسی شماره تلفن شما را ببیند. بخش Other Phone مربوط به دیگر شماره تلفن های شماست. بخش Current Address محل مربوط به تنظیمات دیدن آدرس شماست. در قسمت Website میتوانید تنظیم کنید که چه کسی آدرس وبسایت شما را ببیند. در قسمت Hometown هم میتوانید تنظیم کنید که چه کسی محل زادگاه شما را ببیند. در قسمت Add me as a friend میتوانید تنظیم کنید که چه کسانی حق دارند شما را به عنوان دوست انتخاب کنند؟ همه یا فقط دوستان دوستان شما؟ در قسمت Send me a message میتوانید تنظیم کنید که چه کسانی قادر هستند برای شما پیغام ارسال کنند؟ و در بخش آخر هم میتوانید تنظیم کنید که چه کسانی حق دارند که آدرس ایمیل شما را ببینند. در پایان روی گزینه Preview My Profile در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید تا تغییراتی را که ایجاد کردید ببینید که برای افراد دیگر چگونه نمایش داده میشود.

بخش

Applications ans Websites

در فیس بوک علاوه بر امکانات آن میتوان از ابزارهای جانبی که سایت های دیگر برای فیس بوک میسازند نیز استفاده کرد که من به شما توصیه نمیکنم ، مثلا ابزارهایی که میتوان توسط آن ها در فیس بوک گیم بازی کرد یا آی کیو شما را نشان میدهند و غیره. در قسمت اول فیس بوک اطلاعاتی در این زمینه که چه چیزهایی را میتوانید با استفاده از این ابزارها با دیگران تقسیم کنید را نشان میدهد. در قسمت دوم یعنی What your friends can share about you شما میتوانید تعیین کنید که زمانی که دوستان شما از این ابزارها استفاده میکنند میتوانند کدامیک از اطلاعات شما را با استفاده از این نرم افزارها به دیگران نشان دهند که من همگی مربع ها را از علامت انداخته ام!!

در قسمت Blocked Applications شما میتوانید ابزارهایی را که نمیخواهید از اطلاعات شما استفاده کنند را بلاک یا بسته کنید که اگر به تازگی از ابزار جدیدی استفاده کرده اید و خوشتان نیامده میتوانید آن را در این قسمت بلاک کنید. در قسمت آخری یعنی Ignore Application Invites هم با فشار روی دکمه Edit Ignored Friedns میتوانید با نوشتن نام دوست خود مانع از فعالیت ابزاری که از طرف او برای شما مزاحمت ایجاد میکند بشوید.

بخش Search

در این بخش شما قادر هستید که دو چیز را تنظیم کنید. ۱. کسانی که در موتورهای جستجو نام شما را سرچ میکنند و ۲. کسانی که در فیس بوک نام شما را سرچ میکنند. شما میتوانید تنظیم کنید که آیا اگر کسی نام شما را در موتورهای جستجو مثل گوگل سرچ کرد ، نامتان پیدا و نمایش داده شود یا نه؟ و همچنین میتوانید تنظیم کنید که اگر در فیس بوک کسی نام شما را جستجو کرد همه ببینند یا فقط دوستان شما و یا فقط دوستان دوستان شما!

در قسمت Facebook Search Results از لیست کشویی سمت راست آن میتوانید انتخاب کنید که چه کسانی قادر به دیدن نام شما هنگام سرچ کردن در فیس بوک میباشند.

در قسمت Public Search Results با از علامت انداختن مربع Allow اجازه نخواهید داد تا نام شما در موتورهای جستجو مشاهده شود.

بخش Block List

در این قسمت شما میتوانید افراد را به قول معروف Ignore کنید یا بلاک کنید تا دیگر نتوانند مزاحم شما شوند و برای شما از طریق فیس بوک مزاحمت ایجاد کنند. این کار را میتوانید با وارد کردن نام شخص و یا وارد کردن ایمیل شخص مربوطه و زدن دکمه Block انجام دهید.

 

حالا برمیگردیم به همون صفحه اول بخش Settings گزینه آخر Deactivate Account

با کلیک بر روی گزینه Deactivate صفحه ای باز میشود که اگر روی گزینه Deactivate My Account در پایین صفحه کلیک کنید اکانت شما غیر فعال و به نوعی حذف خواهد شد. این کار را در صورتی که از فیس بوک خوشتان نیامده و دیگر نمیخواهید از آن استفاده کنید میتوانید انجام دهید.

حالا میرسیم به تب دوم یعنی Networks

فیس بوک از شبکه های زیادی تشکیل و ساخته شده که هر کدام بر اساس محیط کاری ، منطقه ای ، مدرسه و دانشگاه بنا شده اند. شما میتوانید با دانستن نام شبکه عضو آن شوید و بفهمید که چه کسانی در این شبکه کار ، زندگی یا مطالعه میکنند. کافی هست تا نام یک مدرسه قدیمی خود یا محیط کاری خود یا نام شهر خود را بنویسید و اگر پیدا شد به آن ملحق شوید. یک نام بنویسید و روی گزینه Join Network کلیک کنید. مثلا من در اینجا میخواهم به گروه دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه آکسفورد ملحق شوم. به عکس زیر دقت کنید.

تب سوم Notifications

در این بخش شما میتوانید تعیین کنید که فیس بوک در چه صورتی شما را از وضعیت فیس بوکتان مطلع سازد. و این اطلاع رسانی فیس بوک توسط ایمیل باشد یا اس ام اس. اگر نمیخواهید که فیس بوک شما را در هیچ زمینه ای از وضعیت فیس بوکتان از طریق ایمیل و اس ام اس مطلع سازد بهتر است که تمام مربع ها را از علامت برداشته و در پایان روی گزینه Save Changes کلیک کنید. حالا به ترجمه هر یک از این بخش ها میپردازم که شما میتوانید با علامت دار کردن یا نکردن آن از طریق ایمیل و اس ام اس باخبر شوید یا نشوید. ( اول به عکس زیر توجه کنید. )

 

Facebook

Sends me a message به من مسیج بفرست
Adds me as a friend من را به عنوان دوست اضافه کن
Confirms a friendship request تایید درخواست دوستی
Posts on my Wall ارسال پست روی صفحه وال من
Pokes me کسی که در کار من فضولی میکند
Has a birthday coming up (weekly email) وقتی یک تولد نزدیک میشود
Asks me to confirm friend detail سوال از من هنگام تایید دوست
Requests to list me as family تقاضاها برای لیست کردن من به عنوان اعضای فامیل
Confirms a family request تایید یک درخواست خانوادگی
Suggests a friend to me پیشنهاد یک دوست به من
Adds a friend I suggested اضافه شدن یک دوست که من پیشنهاد کرده بودم
I invited joins Facebook کسانی را که من فیس بوک برای عضویت دعوت کرده و عضو شده اند
Tags me in a post ضمیمه شدن من به یک پست
Comments on a post I was tagged in نظر در پستی که من به آن ضمیمه شده ام
Suggests a profile picture for me پیشنهاد یک عکس پروفایل به من

Photos

Tags me in a photo ضمیمه کردن من به یک عکس
Tags one of my photos ضمیمه شدن یکی از عکس های من
Comments on my photos اظهار نظر روی یکی از عکس های من
Comments on a photo of me نظرها روی عکس من
Comments after me in a photo نظرهای بعد از من در یک عکس
When I upload a photo via email زمانی که من یک عکس از طریق ایمیل آپلود میکنم
Comments on my photo albums نظرها روی آلبوم عکس های من
Comments after me in a photo album نظرها بعد از من در یک آلبوم عکس

Groups

Invites me to join a group دعوت های به عمل آمده از من برای عضویت در یک گروه
Promotes me to be an officer ترفیع من به افسر شدن
Makes me a group admin زمانی که من را مدیر یک گروه میسازند
Requests to join a group of which I am an admin درخواست به عضویت گروهی که من مدیر آن هستم
Replies to my discussion board post پاسخ ها به تخته بحث من
Changes the name of a group to which I belong تغییر نام گروهی که من عضو آن هستم
Pages
Makes me a page admin من را مدیر یک پیج کردن
Suggests a page to me پیشنهاد یک پیج به من

Events

Invites me to an event دعوت من به یک رویداد
Changes the date or time of an event تغییر تاریخ و زمان یک رویداد
Cancels an event کنسل شدن یک واقعه
Makes me an event admin مدیر ساختن من در یک رویداد
Requests to join an event of which I am an admin درخواست برای عضویت در یک رویداد که من مدیر آن هستم
Posts on the wall of an event I admin ارسال پست روی والی که من
Changes the name of an event to which I was invited تغییر نام رویدادی که من به آن دعوت شده بودم

Notes

Tags me in a note ضمیمه کردن من به یک نوشته
Comments on my notes نظرها روی یکی از نوشته ها من
Comments after me in a note نظرهای بعد از من روی یک نوشته

Links

Comments on my links نظر ها روی لینک های من
Comments after me in a link نظرها بعد از من روی یک لینک

Videos

Tags me in a video ضمیمه کردن من به یک ویدیو
Tags one of my videos ضمیمه کردن یکی از ویدیوهای من
Comments on my videos نظر روی ویدیوهای من
Comments on a video of me نظر روی یکی از ویدیوهای من
Comments after me in a video نظر بعد از من روی یکی از ویدیوها

Gifts

Sends me a gift فرستادن یک هدیه به من
Help Center
Replies to my Help Center questions پایخ به سوالات من در بخش مرکز کمک های فیس بوک
Marks my answer as Best Answer انتخاب جواب من به عنوان بهترین جواب
Wall Comments
Comments on a story in my Wall نظر روی یک متن روی صفحه وال من
Comments after me on a Wall story نظر بعد از من
Other Updates from Facebook
Updates about my Friends on Facebook به روز رسانی درباره دوستان من در فیس بوک
Updates about Facebook product news به روز رسانی درباره اخبار محصولات فیس بوک
Invitations to participate in research about Facebook دعوت نامه ها برای شرکت در تحقیقات در فیس بوک
تب چهارم Mobile
با استفاده از این قسمت شما میتوانید توسط موبایل خود در هر جا که باشید پیغام های متنی از طرف گوگل دریافت کنید، یا درخواست های مربوط به دوستی و یا پیغام هایی که روی صفحه وال شما نوشته میشود و یا وضعیت دوستان شما در فیس بوک برای شما به موبایلتان فرستاده خواهد شد. همچنین شما قادر هستید تا وضعیت خود را در فیس بوک به روز کنید ، دنبال شماره تلفن ها بگردید ، و یا عکس و ویدیو به فیس بوک خود از طریق موبایلتان آپلود کنید.
برای این کار کافی هست تا در تب چهارم که موبایل نوشته شده بر روی گزینه Register for Facebook Text Messages کلیک کنید. یک پنجره کوچک باز خواهد شد که در مستطیل سمت چپ نام کشوری که در آن زندگی میکنید را باید انتخاب کنید و در مستطیل سمت راست نوع شرکتی که از سیم کارت آن برای موبایل خود استفاده میکنید را انتخاب کنید. سپس روی گزینه Next کلیک کنید و در پنجره باز شده جدید روی گزینه Next دوباره کلیک کرده و در پنجره آخری از شما خواسته میشود که منتظر بمانید تا یک مسیج به موبایل شما فرستاده شود که این مسیج شامل یک کد هست که برای فعال سازی این سیستم باید این کد را در پنجره وارد کرده و گزینه Confirm را بزنید. دقت کنید که باید قبلا در Profile خود شماره تلفن خود را وارد کرده باشید. معمولا شماره تلفن را به صورت زیر وارد میکنند. به جای دو تا صفر علامت مثبت بزارید، بعد کد کشور و بعد شماره تلفن خودتان. به مثال زیر توجه کنید:
+۹۳۱۲۳۴۵۶۷۸۹
عددی که با رنگ سرخ مشخص شده نشان دهنده کد کشور هست که به جای دو صفر اول آن یک علامت + آورده شده هست. این شماره موبایلتان باید در قسمت Profile خود وارد کنید.
تب پنجم Language
در این قسمت شما میتوانید زبان فیس بوک را تغییر دهید تا از این به بعد همیشه به این زبان فیس بوک را مشاهده کنید. در این قسمت کافی هست تا از لیست کشویی زبانی را که به آن صحبت میکنید مثلا فارسی را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید تا زبان صفحه به طور اتوماتیک تغییر کند. ( به عکس زیر دقت کنید. )
تب ششم Payments
در این بخش اگر کارت اعتباری دارید میتوانید با استفاده از کارت اعتباری خود در فیس بوک به ایجاد تبلیغات و خرید و هدیه بپردازید.
تب هفتم Facebook ads
در این قسمت در مستطیل کشویی بالای صفحه شما تعیین میکنید که تبلیغات شما به دوستانتان نمایش داده شود یا خیر؟ و در مستطیل پایین صفحه نیز شما انتخاب میکنید که آیا فعالیت های اجتماعی شما در فیس بوک به دوستانتان نمایش داده شود یا خیر؟
موضوعات: ترفند سایر, ترفند ها
برچسب: , , , , , , , , , , , , , ,
    تبلیغات

××خرید این محصول با 30 درصد تخفیف ××

قیمت اصلی 39000 ... با تخفیف 35000 تومان

http://www.lxl.ir/upload/uploads/13207620471.jpg

دریافت 25 کانال رادیویی و تلویزیونی با کیفیت DVD بدون نیاز به اینترنت اتصال به کامپیوتر و لپ تاپ از طریق پورت USB دارای آنتن پرتابل مگنت دار و قابلیت اتصال به آنتن هوایی به صورت دیجیتال بدون نیاز به دیش - تامین برق مورد نیاز از پورت usb، بدون نیاز به آداپتور خارجی - امکان تهیه عکس از برنامه های در حال نمایش - اتصال آسان از طریق پورت usb - امکان تهیه لیست کانال های مورد علاقه - گارانتی تعویض

تلفن پشتیبانی : 09363636733

» برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر این محصول اینجا را کلیک کنید ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت 35000 تومان

http://shopx.biz/pic/buy-icon2.gif

 


نظرات
 1. م.د می‌گه:

  شکرا یا اخی

 2. Majid می‌گه:

  دستتون درد نکنه بااین اموزش روان و زیبا .اگه این اموزش رو بصورت pdf قرار میدادین عالی تر میشد.من با اجازتون خودم بصورت word درش اوردم.

 3. sara می‌گه:

  توپ بود ولی وقتی میرم برای ثبت نام فیلتر سایتش

 4. رضا می‌گه:

  با سلام

  خیلی عالی بود مخصوصا برای مبتدی ها

  تا شما را داریم غم نداریم

 5. kazem می‌گه:

  بسیارممنون

 6. ali می‌گه:

  ای جان….قربونه شما…

 7. Yeganeh می‌گه:

  Slm
  Khub bud ama vaghti varede FB misham ba in maraheli k shome goftid motefavete!!!!

 8. effat می‌گه:

  سلام چند روزی است فیس بوک من شماره تلفن میخواد و من شماره موبایل داده درخواست کدمیکنم اما هیچ اتفاقی نمی افته چیکار کنم!؟

 9. atefe می‌گه:

  lotf mikonid age rahnamaii befarmaiid k chetor zaban fb ro be persion bargardunam

 10. فریبرز می‌گه:

  خیلی خوب بود.
  لطفا به منم سر بزنید.

 11. hamed می‌گه:

  مرسی عالی بود اما سایتش باز نمیشه انگار فیلتره

 12. مریم می‌گه:

  واقعا مرررررررررررررررررسی

 13. امیر می‌گه:

  سلام،ممنون توضیحات خیلی مفیدبودن،فقط یه سوال!چطور یه درخواست دوستی رو پس بگیریم؟

 14. Ali می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید
  من توی فیس بوک عضوم و صفحاتی رو لایک کردم جدیدا صفحات که لایک کردم از لایکم در اومدن و هیچ صفحه ای رو نمیتون لایک کنم و زمانی که پسندیدم رو میزنم این پیغام برام میاد
  تلاش شما برای هوادار شدن ناموفق بود. خواهشمند است دوباره تلاش کنید.

  لطفا کمک کنید

 15. جان بخش می‌گه:

  باسلام .وتشکر از راهنمایی شما . می تونم به عنوان یه مبتدی برایم روش ثبت نام توی فیس بوک رو به صورت pdf ارسال بفرماید کلی ممنون میشم

 16. احمد می‌گه:

  دستتون درد نکنه بابت آموزش خوبتون

 17. فرهاد می‌گه:

  من تو فیس بوک آی دی ساختم اما میگه موقتا قفل شده لطفا بهم بگین دلیلش چیه؟چطور قفلشو باز کنم؟ممنون

 18. فرهاد می‌گه:

  لطفا کمک کنین قفلشو باز کنم از وب سایتتون ممنونم

 19. اکبری می‌گه:

  سلام اکانتم قفل شده مراحل بازکردن رو هم مثل عوضا کردن پسورد و سوال امنیتی پیش میرم ازم شماره موبایل می خواد ولی فکر کنم چون از ssh واسه اتصال به فیس بوک استفاده می کنم شمارمو قبول نمی کنه می تونین راهنماییم کنین؟

 20. نسیم می‌گه:

  سلام.ممنون عالی بود خیلی کمک کرد.

 21. berivan می‌گه:

  سلام وقت بخیر تو رو خدا کمکم کنید من تازه یه فیس بوک درست کردم هر کاری میکنم نمیتونم کسی رو به دوستی دعوت کنم .یعنی اد نمیشه دلیلش چیه ؟

 22. حسین سنگسری می‌گه:

  سلام اگه میشه بزرگتروبصورتpdfچاب میشدخیلی خوب بودباتشکر اخه شمامیکروسکوبی نوشتید

 23. feteme می‌گه:

  سلام تمام چیزهای که لایک کرده بودم از بین رفته ودیگه هیچ لایکی رو قبول نمیکنه لطف کبید بگید چکار کنم

 24. sani می‌گه:

  سلام …. من میخواهم در جستجووی فیس بوک مخفی بشوم نمی تونم چون تنظیمات الان فرق داره با قبل گزینه رو نمی تونم پیدا کنم لطفا راهنمایی ام کنید… مرسی

 25. ahmad می‌گه:

  سلام

 26. فاطمه می‌گه:

  سلام من وقتی وارد فیس بوک میشم میگه کد کشوری وشماره تلفن لطفا کمکم کنید دارم دیووووونه میشم

 27. الهه می‌گه:

  سلام من میخوام یه کتاب رو واسه یه نفر ازطریق فیس بوک بفرستم میشه راهنماییم کنید

 28. ناناز می‌گه:

  سلام

  من فیلتر شکن ندارم ولی خیلی دوس دارم واردفیس بوک بشم که نمیتونم

  آیا بدون فیلتر شکن هم میتونم وارد شم یا نه؟

  اگه میتونم وارد شم میشه کمکم کنین وبگین چجوری؟

  ممنون میشم@

 29. محمد می‌گه:

  چیکار کنم هنگام ثبت نام شماره تلفن ازم نخواد

 30. محمد می‌گه:

  تا چند بار میتونم اسم آدی مو عوض کنم آیا محدودیتی داره تعویض نام؟

 31. fatemeh می‌گه:

  سلام من با برنامه opera mini واردفیس بوک میشم و جملات فارسی رو نمیتونم بخونم چون به صورت مربع درمی اد باید چیکارکنم؟لطفا راهنمایی کنید

 32. ارمیتا می‌گه:

  سلام وقتی وارد فیس بوک میشم از من شماره تلفن میخواد چرا؟؟وایا حتما باید شماره تماس را وارد کنم؟؟ممنون میشم کمکم کنید.

 33. امیر حسین می‌گه:

  من وقتی وارد فیسبوک می شم فقط تو اکانت خودمم ومطالب دیگرون رو که نمی بینم لطفا پاسخ دهید باتشکر

 34. پریناز می‌گه:

  سلام ببخشید من پرینازم میخواستم یه اکانت تویه فیس بوک بسازم ۱۲ سالمم هستش بد خواهرم نمیسازه منم که بلد نیستم مگه چی داره که میگه به سنه تو مناسب نیست میخواستم ببینم تویه کجاباید برم مشخصاتو رمز عبورمو اینا رو وارد کنم تا یه اکانت بسازم

 35. بیتا می‌گه:

  چیکار کنم هنگام ثبت نام شماره تلفن ازم نخواد

 36. بیتا می‌گه:

  چیکار کنم هنگام ثبت نام شماره تلفن ازم نخواد،اگه ندم وارد مراحل دیگه نمیشه

 37. زهرا می‌گه:

  سلام .در فیس بوک نمی تونم اکانت یکی از دوستانم رو باز کنم و می نویسه اکانت او شکسته شده ،با این حال اسمش در قسمت سرچ وجود دارد،لطفا راهنمایی کنین برای اکانت او چه اتفاقی افتاده؟؟؟؟؟؟؟؟مرسی

 38. عذرا می‌گه:

  سلام.ایا راهی وجود داره که بدون فیلتر شکن میشه وارد فیس بوک بشم؟اگه میشه لطف کنید کامل برام توضیح بدید با ایمیل.ممنون میشم

 39. mina می‌گه:

  سلام من ۴ مای هست توی فیس بوک عضو شدم اما چند وقته نمدتونم ازش استفاده کنم…..مدام برام پیام میزنه که حساب کاربریم مسدود شده میشه راهنماییم کنین

 40. مهران می‌گه:

  yeki be man komak kone, man akhiran ye accounte jadide facebook baz kardam nemidunestam nemishe ye shomararo vase 2 acoount bekar bord, shomare ro be accounte dovom dadam badesh fb email dad ke shomaram az accounte aval pak shod sari raftam shomararo az accounte dovom pak kardam hala dige shomaram tu accounte aval ghabul nemikone, azunvaram shomare haye dige ie ke midam ghabul nemikone, faghat emruz yejur dige emtehan kardam shomare ru ba 0 dadam yani bejaye +98 935 ke khodesh mide man + 0935 dadam o confirm kard hala mikham motmaen sham shomaram confirm shode ya na, chikar bayad bokonam

 41. نجمه می‌گه:

  سلام ،اقا من یه سوال دارم
  توی قسمن مسیج فیس بوک ،مسیج های یکی از فرند هام میره توی آدر مسیج و من متوجه نمیشم که اون مسیج داده
  چه جوری میشه از آدر مسیج درش آورد؟

 42. گم نام می‌گه:

  سلام.منون ازنوشته های مفیدتون

 43. مهسا می‌گه:

  سلام. من وقتی وارد فیس بوک میشم ازم شماره تلفن میخواد تا یه کدی رو واسم بفرسته تا آیدیم باز بشه. وقتی شماره رو وارد میکنم هیچ اتفاقی نمیفته.. میشه کمکم کنید که چکار کنم؟؟ آیدیم قفل شده :-(

 44. farbod mrd می‌گه:

  mano add konid lotfan block shodam /farbod mrd/

 45. حمید می‌گه:

  چطوری میشه با گوشی فیلم های اپلود شده رو دید؟؟؟؟؟؟

 46. SABA می‌گه:

  سلام چندبار ایمیل ساختم تو فیسبوک ثبت نام کردم از شانس بدم یکیش بی جهت قاطی کرده باید دوستامو شناسایی کنم تا واردش شه منم ۲روز بود وارد فیسبوک شده بودم چهرشون یادم نیست
  دومین بار روز اول بلاک شدم
  سومین ایمیل که داشتم برای فیسبوک ثبت نام میکردم به گام اول رسیدم برق رفت دیگه با اون ایمیل نمیشه تو فیسبوک ثبت نام کنم. ایمیلمو دوست دارم چیکار کنم؟

 47. حمید می‌گه:

  سلام. فیس بوکم تو کامپیور شبیح موبایل شده چجوری درستش کنم ؟یعنی میخوام وارد فیس بوک ام بشم همه چیز به هم ریخته است . ترو خدا کمکم کنید

 48. mahta می‌گه:

  chetori pas face bookamo avaz konam toro khoda komamkam konin

 49. مهزاد می‌گه:

  سلام توروخداکمکم کنین من نیاز به فیلترشکن دارم واسه ورودبهش دانلودم کردم ولی انگار نحوه استفادشو بلدنیستم خواهش میکنم کمکم کنین والبته اگه امکانش هست واسم ایمیل کنین نه اینکه دارم برای حل مشکلم به همه وباسرمیزنم آدرس وب روفراموش میکنم ممنونم

 50. ali می‌گه:

  hhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeelp me
  سلام دوستان صفحه اصلی فیس بوک من این جوری شده هیچ یک از شیر شدها نشان داده نمیشه از هر کس هم میپرسم می گه این غیر ممکنه . یعنی من هیچ چیزی رو صفحه فیسم نمییاد مثلا یکی یه مطلب یا عکس به من میده ولی تو صفحه اصلی یا هوم من نمایش داده نمشود که من بجواهم لایک یا شیر کنم .حالا اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه که چرا این طوری شده ؟ علت چیه ؟ چکار کنم درست شه ؟ متشکر میشم .راستی بهم بوسیله مسیج یا ایمیل بگید مرسی
  ۰۹۳۵۴۸۲۰

 51. hussain mousavi می‌گه:

  سلام من فیس بوکم بسته شده و ازم تاریخ تولد می خواهد و من یادم نیست که چی وارد کردم ودر صفحم نیست ایمیلم shm379@live.com

 52. zahra می‌گه:

  slm
  safehye facebook man like v share nist v man nemitonam k akse kasio ya neveshteye kasio like ya share konam ,lotfan komakam konid

 53. شهریار کارگر می‌گه:

  آیا میشود عکس کسی را در فیس بوک لایک کرد اما فقط خود شخص بتواند آنرا ببیند نه کسی دیگر

 54. زهرا می‌گه:

  سلام.خوب این کارارو توفیس بوک بکنیم.www.facebook.comدرسته؟

 55. ahmad می‌گه:

  سلام. من چرا نمی تونم برای مطالب دوستانم لایک یا نظر بزارم لطفاً علتشو برام ایمیل کنید؟

 56. سجاد می‌گه:

  اصلان نفهمیدم چیشد

 57. mersad می‌گه:

  salam khaste nabashid lotfan komakam konid moshkele cod az tarafe mobilam daram harkari mikonam cod vasam namiyad lotfan rahnemai befarmain tashakor

 58. admin می‌گه:

  از ایمیل ریکاوری کنید

    تبلیغات
کدهاي تبليغات را در زير اين خط بگذاريد
http://dl.lxl.ir/baner/usb.gif http://dl.lxl.ir/baner/bane-group.gif
جدیدترین مطالب
ارشیو
مطالب تصادفی
لينک دوستان