آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
مطالب پیشنهادی
اطلاعیه ی سایت
در صورت خرابی لینک دانلود در قسمت نظرات اطلاع دهید تا لینک دانلود درست شود

ماجرای کلیپی که خبرنگار زن ضد انقلاب از خاتمی منتشر کرد | تخریب خاتمی از آمریکا!

 

روزنامه جوان نوشت:یک خبرنگار زن ضدانقلاب در روزهای گذشته کلیپی قدیمی را منتشر کرد که در آن پس از سوال و جوابی با خاتمی در مورد بحث تکخوانی زنان، خود به خواندن آواز مقابل او می‌پردازد. فیلمی که این خبرنگار منتشر کرده، مربوط به دوران ریاست جمهوری خاتمی است.

این خبرنگار روزنامه‌های اصلاح طلب که سال‌هایی است به خارج از کشور گریخته، در برنامه‌ای که در یکی از شبکه‌های مخالف نظام دارد، می‌گوید رفتم سراغ آقای خاتمی که میلیون‌ها رأی پشتش بود، امید بود که ممنوعیت صدای زن برداشته می‌شود، رفتم از او پرسیدم تا حالا صدای تکخوانی یک زن را گوش دادید، گفت نه، منم زدم زیر آواز!
او در ادامه برنامه‌اش فیلمی قدیمی منتشر کرده که مربوط به دوران اصلاحات و زمانی است که این زن خبرنگار در ایران است. از خاتمی در مورد خوانندگی زنان می‌پرسد و خاتمی فتوای امام را بیان می‌کند. سپس او مجدد می‌پرسد که این نظر برای شما خیلی ارزشمند است و خاتمی تأکید می‌کند نظر امام است؛ یعنی که برایش ارزشمند است. سپس مسیح علی‌نژاد می‌پرسد آیا در خلوت خودش تحمل شنیدن صدای زن را دارد و خاتمی می‌گوید تاکنون پیش نیامده… این خبرنگار زن در ادامه می‌گوید من صدای خوبی دارم و شروع به آواز می‌کند و با تشویق و کف زدن خاتمی روبه‌رو می‌شود.گرچه ممکن است این کلیپ تقطیع شده و اصالت صدا و تصویر محل تردید باشد؛ اما شاید برای خیلی‌ها یادآور صحنه دست دادن خاتمی با زنان در ایتالیا باشد.
۰ تا کنون ثبت شده است

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ال ایکس ال" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.