گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.
مطالب پیشنهادی
دانلودهای برتر ماه
اطلاعیه ی سایت
در صورت خرابی لینک دانلود در قسمت نظرات اطلاع دهید تا لینک دانلود درست شود

تغيير آيكونهاي ويندوز با IconPackager v.3.00 Portable

منبع : www.lxl.ir

نام یک مجوعه کامل از آیکن ها به صورت دسته بندی شده می باشد که به وسیله این نرم افزار کاربر می تواند تقریبا تمامی آیکن های موجود در سیستم عامل ویندوز را تغییر دهد. به عنوان مثال شما یک آیکن خاص و مورد علاهقه خودتان در نرم افزار را بر روی یک پوشه قرار می دهید و یا حتی می توانید آیکن مربوط به MyComputer خود را نیز تغییر دهید. این نرم افزار دارای بیش از هزاران آیکن مختلف می باشد. این برنامه محصولی از Stardock Corporation می باشد.
شاید یكی از كامل‌ترین ابزارهای ضروری برای سروكله زدن با شكلك‌ها، همین نرم‌افزار باشد كه واقعاً در كار خود تسلط و تبحر فراوانی دارد. حسن بزرگ این نرم‌افزار آن است كه مجموعه شكلك‌هایی را كه خاص آن طراحی شده باشد، می‌تواند اداره كرده و آن‌ها را به یك‌باره در محیط ویندوز به نمایش در‌آورد.
اگر این نرم‌افزار را داشته باشید، می‌توانید مجموعه‌ی شكلك‌هایی را كه برای آن طراحی می‌شوند، نیز به كار ببرید و از حال و هوای جدیدی كه به محیط ویندوز شما می‌بخشند، كیف كنید. بنابراین به خاطر آن شكلك‌ها نیز كه شده ( شكلك‌هایی كه در آینده منتشر خواهیم كرد)، این نرم‌افزار را در كامپیوتر خود نصب كنید!
آیکن هایی که امروزه در برنامه ها و سیستم عامل ها مورد استفاده قرار می گیرد می تواند معرف یک برنامه و کارایی آن باشد. امروزه آیکن ها نشانه اختصاری نام شرکت ها نیز می تواند باشد . بسیاری از کاربران امروزه با استفاده از برنامه های مختلف اقدام به تغییر ظاهر سیستم عامل خود می کنند و بیشترین دلیل این کاربران ایجاد تنوع برای استفاده راحت تر از سیستم های کامپیوتری می باشد. بسیاری از کاربران نیز تنها به تغییر آیکن برنامه های مورد نظر اکتفا کرده و آن ها را تغییر می دهند. در این مطلب با نرم افزاری در این زمینه آشنا می شوید.

برخی از قابلیت های کلیدی نرم افزار IconPackager v.3.00 Portable :
– توانایی تغییر بیش از 95% آیکن های برنامه های مختلف در ویندوز
– توانایی تغییر نوع فایل های آیکن – توانایی وارد نمودن یک آیکن به نرم افزار
– قابلیت طراحی آیکن
– دسترسی سریع به ابزارهای برنامه برای تغییر آیکن در هر قسمت از ویندوز تنها با یک راست کلیک
-و … .

-.-.-.-.-.–.-.-.-.-.–.-.-.-.-.–.-.-.-.-.-

دانلود فایل  click here  download

www.lxl.ir :پسوورد

حجم : 20  mb

-.-.-.-.-.–.-.-.-.-.–.-.-.-.-.–.-.-.-.-.-

0 تا کنون ثبت شده است

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "سایت تفریحی و سرگرمی" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.