در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
مطالب پیشنهادی
دانلودهای برتر ماه
اطلاعیه ی سایت
در صورت خرابی لینک دانلود در قسمت نظرات اطلاع دهید تا لینک دانلود درست شود

ویرایش حرفه اي موزیک ها با Magix Audio Cleaning Lab 16 Deluxe

http://dl.lxl.ir/92/3/19/MAGIX%20Audio%20Cleaning%20Lab-www.lxl.ir.jpg

تا به حال فکر کرده اید که این موزیک های دلنشینی که گوش می دهیم به چه صورت آماده می شود؟ آیا صدای خواننده و یا نوازنده این قدر که ما می شنویم شیرین است؟ صدای خواننده هرچقدر هم که جذاب و زیبا باشد اگر به دست یک تدوینگر حرفه ای، ویرایش نشود این گونه که ما در حال حاضر می شنویم نخواهد شد. یک تدوینگر و یا به عبارت دیگر یک ویرایشگر حرفه ای صوت برای این که بتواند کار ویرایش را به صورت حرفه ای انجام دهد می بایست ابزارهایی در اختیار داشته باشد. یکی از ابزارهایی که امروزه میان خوانندگان و نوازندگان بسیار محبوب است استفاده از نرم افزارهایی است که در این زمینه وجود دارند. این نرم افزارها با قابلیت هایی که دارند اجازه بسیاری از کارها را به کاربر یا همان ویرایشگر می دهند که شاید اگر بخواهند با استفاده از آلات موسیقی بنوازند بسیار پرهزینه و وقت گیر باشد. ابزارهای متعددی در زمینه ویرایش صوت و موزیک با برندهای مختلفی در بازارها و دنیای رایانه وجود دارد. یکی از این ابزارها که محصول شرکت Magix بوده و قابلیت هایش فوق العاده است Magix Audio Cleaning Lab نام دارد. این نرم افزار ابزاری کامل برای هرکس می تواند باشد چه آن که به صورت حرفه ای به ویرایش صوت و موزیک می پردازد، چه آن که به صورت مبتدی به این کار می پردازد. برای کار کردن با این گونه نرم افزارها ابتدا می بایست با قابلیت هایی که این ابزارها در اختیارمان قرار می دهد آشنا شویم. Magix Audio Cleaning Lab  هم مانند بسیاری دیگر از ابزارهای مشابهش قابلیت های کلیدی بسیار دارد. در سایت سازنده این ابزار قابلیت های کلیدی به 10 دسته مجزا تقسیم بندی شده است که به صورت اجمالی به توضیح آن خواهیم پرداخت:

در ابتدای امر قابلیت Import & Record:
این قابلیت که بسیار مهم است به کاربر این امکان را می دهد تا به سادگی تمامی صدا و موزیک های موجود در داخل دستگاه های مالتی و یا لوح های فشرده و به طور کلی سیستم های قابل حمل را به دست نرم افزار بسپارد. این یه طرف قضیه است و در طرف این دیگر می توان همان صداها را به هر شکل ممکن که هست ضبط نمود. با میکروفون ، پورت ورودی به کارت صدا و … همگی قابلیت Record نرم افزار امکان پذیر خواهد شد. کیفیت ضبط قابل تنظیم است و تنها کافی است برروی دکمه Record کلیک شود تا به سادگی صداها با کیفیتی مناسب در اختیار نرم افزار قرارگیرد.

قابلیت بعدی که در نسخه ی جدید اضافه شده است قابلیت تعمیر کامل صداها است:
جالب است که این ابزار شاید در کمتر نرم افزاری یافت شود. قابلیتی که برای بسیاری اهمیت فوق العاده ای دارد. شاید شما هم از جمله آن افراد باشید که نوار کاستی دارید و برای سال ها قبل است. به دلایل مختلف کیفیت و بخشی از صداهای موجود در آن پائین آمده است و حالا به دنبال راهی هستید تا بتوانید آن ها را تعمیر و بازسازی نمائید. Magix Audio Cleaning Lab این امکان را فراهم کرده تا بتوان صداهایی که از هرلحاظ دارای مشکل هستند را تعمیر کند. فقط کافی است کاربر دستور دهد تا نرم افزار به سادگی تمامی نویزهای موجود در صدا را پاک نماید. البته اگر کاربر بخواهد می توان قدم به قدم موزیک ها را ویرایش نمود تا خیال کاربر از هرجهت راحت باشد. طرح ها و Template های متفاوتی در زمینه تعمیر وجود دارد که می تواند کمک زیادی نماید.
سومین قابلیت نمایش توضیحاتی در مورد فایل صوتی است:

اولین بار تجربه می تواند بهترین نتیجه را به همراه آورد. این است یکی از مهم ترین قابلیت های Magix Audio Cleaning Lab .قابلیتی جدیدی که در این نسخه اضافه شده است به کاربر این امکان را می دهد تا شرح مختصری در مورد فایل مورد استفاده در نرم افزار را مشاهده نماید. این شرح که در قالب یک جعبه ظاهر می شود اطلاعاتی در مورد فرکانس و … در اختیار کاربر قرار می دهد این امکان به شکل یک فایل تصویری ظاهر می شود.به همین دلیل این قابلیت را یک مدل راهنما هم می توان نامید چرا که استفاده از قسمت های مختلف را هم آموزش می دهد.

قابلیت بعدی و جدید اضافه شده افکت ها و بهینه شدن آن هاست:
افکت های بسیاری در Magix Audio Cleaning Lab گنجانده شده است. افکت هایی که دستان کاربر را برای استفاده در جاهای مختلف بسیار باز گذاشته است. در نسخه جدید این افکت های بهینه شده اند. نویز هایی که به دلایل مختلف ایجاد می شوند را می توان با همین قابلیت کاملا پاکسازی نمود. گاها دوربین های دیجیتالی و فیلمبرداری به دلیل استفاده از کابل صداهایی که ضبط می کنند دارای نویزها و پارازیت هایی است که به سادگی با قابلیت های گنجانده شده در Magix Audio Cleaning Lab حذف خواهند شد.

قابليت بريدن،ويرايش كردن،و…:
در مورد این قابلیت فکر نمی کنیم نیازی به توضیح باشد. قابلیتی است که در تمامی نرم افزار های ویرایش موجود است . اما در Magix Audio Cleaning Lab بسیار کامل تر از ابزارهای دیگر وجود دارد. به طور کلی هرکاری که در مورد ویرایش کاربری بخواهد انجام دهد در این نرم افزار ممکن خواهد بود و کاری نیست که از عهده این ابزار برنیاید.

ششمین قابلیت رایت و تبدیل است:
هرکاربری زمانی که فایل صوتی را ویرایش می کند حتما هدفی دارد و مطمئنا به دنبال هدفش قصد دارد تا خروجی را هم مشاهده کند. دیگر قابلیت کلیدی Magix Audio Cleaning Lab رایت و به طور کلی گرفتن خروجی های مختلف از نرم افزار است. به سادگی یک کلیک کردن می توان فایل مورد ویرایش را بروی انواع لوح های فشرده و با قابلیت تنظیم کیفیت رایت نمود. جالب است به گفته سایت سازنده این نرم افزار قادر است تا 100 ساعت فایل صوتی MP3 را با کیفیت بالا بر روی DVD رایت نماید. قابلیت Export کردن هم گنجانده شده تا کاربران با سلیقه دلخواه خود فرمت مورد نظر را انتخاب کرده و با همان فرمت هم ذخیره کنند.

هفتمین قابلیت، نمایش تمامی اطلاعات موجود برای موزیک هاست:
Magix Audio Cleaning Lab به صورت اتوماتیک تمامی اطلاعات موجود برای هر موزیک و یا فایل صوتی را نمایش می دهد. فرقی ندارد که چگونه از موزیک استفاده شده است و یا موزیک چگونه داخل برنامه قرار گرفته است. زیرا از تمامی سی دی ها ، نوارهای کاست و … پشتیبانی کامل به عمل می آید. گاهی همین اطلاعات به نظر ساده بسیار اهمیت پیدا می کنند زمانی که بخواهیم همین موزیک های به ظاهر ساده را در داخل یک پلیر قرار دهیم و آن زمان است که اگر همین اطلاعات را نداشته باشیم برای جست وجو به مشکل برخواهیم خورد.

تکنولوژی صداهای حرفه ای هشتمین قابلیت کلیدی:
ابزارهای حرفه ای امکانات حرفه ای هم در اختیار کاربران قرار می دهند. این نرم افزار هم به همین صورت عمل می کند. کیفیت فوق العاده را می توان با این ابزار تجربه کرد. صداهای سه بعدی با کیفیت عالی ، و پشتیبانی کامل از تمامی استانداردها و به طور کلی تکنولوژهای صوتی از مهم ترین قابلیت های کلیدی Magix Audio Cleaning Lab به شمار می رود.
قابلیت های خاص نرم افزار:
Magix Audio Cleaning Lab قابلیت هایی دارد که تقریبا مختص به خودش است و در کمتر نرم افزاری یافت می شود:
– قابلیت ذخیره و ضبط صدا از رادیوهای اینترنتی
– قابلیت تنظیم صداها به صورت اتوماتیک
– قابلیت پیدا کردن بهترین حالت ممکن برای Volume صداها
– ویرایش دقیق با MAGIX Music Editor 2.0
– تابع VoiceOver ، به منظور تبدیل و جداسازی زمینه موزیک ها

و در نهایت دهمین قابلیت کلیدی چرخش 360 درجه بر روی یک فایل صوتی:
این آخرین قابلیت Magix Audio Cleaning Lab محسوب شده و تقریبا دربردارنده تمامی آنچه در بالا گفته شده ، می باشد. این ابزار چرخشی 360 درجه برروی یک فایل صوتی دارد و تقریبا هیچ موردی نیست که از عهده این ابزار بر نیاید.گروه  ال ایکس ال این نرم افزار بسیار کامل را به دوست داران و تدوین گران حرفه ای صوت به صورت رایگان تقدیم می نماید.

.

طريقه فعالسازي : پس از نصب نرم افزار فايل موجود در پوشه كرك را در محل نصب نرم افزار كپي كرده و پس از اجراي نرم افزار از گزينه Register براي فعالسازي نرم افزا اقدام كنيد. در قسمت اول Serial Number را وارد كنيد. در قسمت بعدي لازم است كه يك ايميل قرار دهيد. آدرس ايميل مهم نيست . سپس از منوي سمت چپ پائين برروي Activate program by post/fax كليك كنيد ، سپس برروي Active By Fax كليك كنيد ؛ در صفحه مورد نظر را از فايل Serial كپي كنيد تا نرم افزار كرك شود. بقيه سرسال نامبرهاي موجود هم براي فعالسازي كدك هاي مختلف موجود در نرم افزار مي باشد.

-.-.-.-.–.-.-.-.-.–.-.-.-.-.–.-.-.-.-.-

دانلود فایل Magix Audio Cleaning Lab 2013 click here download

www.LxL.ir :پسوورد و منبع

حجم :146 mb

-.-.-.-.-.–.-.-.-.-.–.-.-.-.-.–.-.-.-.-.-

0 تا کنون ثبت شده است

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "سایت تفریحی و سرگرمی" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.