هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
مطالب پیشنهادی
دانلودهای برتر ماه
اطلاعیه ی سایت
در صورت خرابی لینک دانلود در قسمت نظرات اطلاع دهید تا لینک دانلود درست شود

Acronis True Image 2016 19.0 پشتیبان گیری از اطلاعات

 Acronis True Image 2016 قطعا یکی از برترین نرم افزارها در زمینه ی پشتیبان گیری از اطلاعات و بازیابی می باشد ، شما هم ممکن است تنها در عرض چند ثانیه تمامی اطلاعات، عکس ها، ویدئوها، ایمیل ها، نرم افزار ، میانبرها و فایل های مهم خود را از روی کامپیوتر از دست داده باشید. اما با استفاده از نرم افزار Acronis® True Image™ Home 2014 تمامی اطلاعات شما می تواند بازیابی شود و کل سیستم شما به سادگی و سرعت بالا به حالت اول خود بر می گردد.
اتفاقات ناگهانی مانند حذف ناگهانی فایل ها، آلودگی های ویروس و خطاهای هارد دیسک می توانند از علت های از دست دادن اطلاعات باشند. به همین دلیل داشتن یک نسخه پشتیبان با امنیت بالا بسیار مهم می باشد.
بازیابی اطلاعات تنها نیمی از راه می باشد. باز گردادن سیستم به حالت سابق، ماجرای دیگر دارد. تمامی آن نرم افزارها و میان برهایی که شما در طی چندین سال جمع آوری و دانلود کرده بودید. تمامی ایمیل ها و پوشه ها و تمامی اطلاعات شما توسط تکنولوژی بی نظیر Acronis® True Image™ Home 2014 در امنیت کامل قرار دارند. همچنین با استفاده از عملکرد “منطقه ایمن ” نرم افزار می توانید یک پارتیشن دیسک نجات را روی درایو داخلی خود نصب کنید، که راهی قدرتمند برای بازیابی سیستم حتی در صورت خراب شدن سیستم عامل می باشد.

اگر شما دو یا تعداد بیشتری کامپیوتر دارد و می خواهید آنها را روی یک سری فایل و پوشه منتخب، نسخه کپی تهیه کنید، اینکار هم اکنون امکان پذیر است. همگام سازی فایل ها در نسخه جدید Acronis® True Image™ Home 2014 می تواند برای همانند سازی اطلاعات مهم بین چندین کامپیوتر، فایل یا دستگاه مورد استفاده قرار گیرد. همگام سازی فایل ها با دوستا و دیگر افراد بدین ترتیب بسیار آسوده می باشد. همچنین همگام سازی فایل با پوشه های داخلی شامل حافظه USB یا هارد درایوهای خارجی از دیگر کاربردهای نرم افزار است.
تنظیم کردن و اجرای نسخه های پشتیبان در زمان های معین از دیگر کاربردهای نرم افزار است. زمان بندی هوشمند نرم افزار به شما امکان تصمیم در مورد زمان اجرای تهیه نسخه پشتیبان را می دهد و شما می توانید آن را در زمان های دلخواه خود مانند قبل از راه اندازی ویندوز یا خاموش شدن آن، انتخاب کنید. Set&Forget به شما امکان یک بار تنظیم کردن نسخه پشتیببان را می دهد و بعد از آن دیگر خود نرم افزار این کار را برای شما یادآوری می کند.
هم اکنون جلوگیری از مشکلات قبل از رخ دادن ممکن است. برای مثال اگر می خواهید نرم افزار جدیدی را امتحان کنید اما از مشکل ویروسی آن مطمئن نیستید، می توانید از بخش Try&Decide استفاده کنید و آن نرم افزار را روی یک درایو تست نصب کنید. اینکار برای مرور وبسایت های خطرآفرین نیز ممکن می باشد.
قابلیت های برتر و قدرتمند آپگرید از دیگر قابلیت های مهم Try&Decide می باشد.

 

0 تا کنون ثبت شده است

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "سایت تفریحی و سرگرمی" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.