برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
مطالب پیشنهادی
دانلودهای برتر ماه
اطلاعیه ی سایت
در صورت خرابی لینک دانلود در قسمت نظرات اطلاع دهید تا لینک دانلود درست شود

Spybot Search & Destroy v2.4.41 جستجو و نابودسازی جاسوس افزارها

Spybot – Search & Destroy نرم افزار جستجوگر و نابودگر اسپای بات (Spybot Search & Destroy)، برای پیدا کردن و حذف انواع مختلفی از بدافزارها، جاسوس افزارها و تبلیغ افزارها استفاده می شود. علاوه بر این مرورگرهای اینترنت را نسبت به آلودگی با بدافزارهای شناخته شده، ایمن می کند. نصب و آپدیت (به روز رسانی) اسپای بات رایگان بوده و در تمامی نسخه های ویندوز قابل اجرا است.اسپای بات (Spybot Search & Destroy) یک نرم افزار شناخته شده و مطمئن برای مقابله با بدافزارها، جاسوس افزارها و تبلیغ افزارها است. این برنامه می تواند انواع مختلف جاسوسها را در سیستم شما شناخته و حذف نماید. جاسوسها، تهدیدات نسبتاً ناشناخته ای هستند که برنامه های ضد ویروس هنوز آنها را تحت پوشش بازدارندگی خود ندارند. اگر در اینترنت اکسپلورر خود ، میله ابزاری را مشاهده نمودید که بدون دخالت شما نصب شده باشد، اگر مرورگر شما دچار انقطعا کاری می گردد و یا اگر صفحه آغازین مرورگر شما بدون اطلاعتان تغییر یابد، پس حتماً سیستمتان شما آلوده به جاسوس شده است. اما حتی اگر هیچیک از این حالتها را نیز مشاهده ننمائید، باز هم امکان اینکه آلودگی به جاسوسها پدید آمده باشد نیز وجود دارد. چرا که ، جاسوسهای نافذ دیگری دائم در تلاش هستند که رفتار وبگردی شما را ردیابی نموده ، نموداری از نحوه بازاریابی بر روی شما را به شرکتهای تبلیغاتی بفروشند.جاسوس چیست ؟ به عبارت ساده ، جاسوسها نرم افزارهائی هستند که اطلاعات قابل تشخیص فردی را از کامپیوتر شما به جائی در اینترنت ارسال می نمایند بدون اینکه شما از اینکار آنها خبری داشته باشید .این برنامه ها از نوعی نیستند که خودتان اقدام به نصب آنها نمائید . بلکه افزودنیهائی کوچک هستند که گاهاً قادر به جلوگیری از نصب آنان در حین نصب نرم افزاری دیگر هستید. در بیشتر موارد متون تعیین شرایط کاربری ، مطالبی را مربوط به حفظ حق انحصار شما ابراز می دارند . ولی معمولاً کاربران این متون را کاملاً مطالعه نمی کنند و هرگز متوجه نمی شوند که نرم افزار مربوطه جاسوسهائی را بهمراه خود وارد سیستم می نمایند . نوع دیگر این برنامه ها با تهدیدات کمتر ، تبیلغات ( Adware ) می باشد . این دسته شبیه جاسوسها می باشد اما اطلاعاتی را از سیستم شما به جائی ارسال نمی نماید. حداقل گردآورنده اطلاعات آن برنامه قول عدم انتشار اطلاعات را می دهد. در مقابل این خصوصیت نسبتاً مناسب، انبوه اطلاعات کاربری در یکجا جمع می شود . همچنین، از آنجائیکه جاسوسها سیستم شما را با هدفی مشخص برای دیگری مورد دسترس قرار می دهند و ارائه دهنده تبلیغاتی متناسب با رفتار شما هستند، معمولاً تبلیغات از اثرات جانبی جاسوسها می باشند. نوع دیگری از برنامه های اینچنینی که در طبقه بندی جاسوسها جای کمی گیرند، کوکی های رهگیر هستند. کوکی ها در سرتاسر اینترنت و در اماکن مفید و کم فایده کاربرد دارند. شرکتهای تبلیغاتی عموماً کوکی ها را در جاهائی ذخیره می کنند که مرورگر شما بنرها را از آنها بارگیری می نمایند. در آن حالت اگر آن کوکی دربردارنده یک راهنما ( GUIDE ) باشد، آن شرکت متوجه هر می شود که شما از چه سایتهائی دیگر که دارای تبلیغات آنها می باشد دیدن کرده اید.
تبلیغ افزار: یک معادل پیشنهادی برای کلمه انگلیسی Adware (Advertising-supported software) است و به هر نرم افزاری که پیام های تبلیغاتی در کامپیوتر نمایش دهد، گفته می شود. بعضی از تبلیغ افزارها عملکردی مشابه جاسوس افزار دارند و امنیت سیستم را به خطر می اندازند. علاوه بر این بسیار از تبلیغ افزار ها سبب کند شدن سیستم عامل کامپیوتر شما شده و از منابع سیستمی شما بدون اطلاع و اجازه استفاده می کنند.
بدافزار: به هر نرم افزاری که بدون اجازه، قصد آسیب رسانی یا کنترل عملکرد کامپیوتر را دارد، گفته می شود. برای مثال کرم ها و تروجان ها جزو این گروه هستند.
جاسوس افزار: برنامه ای است که وظیفه جمع آوری اطلاعات خصوصی (مثلا رمزهای عبور) و عادت های اینترنتی (مثلاً تاریخچه سایت هایی که رفته اید)، نگه داری و فرستادن آنها به سازنده نرم افزار را دارد. جاسوس افزارها نیز مانند بدافزارها به صورت مخفی و دائمی در سیستم عامل آلوده شده، در حال اجرا (Run) هستند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Spybot – Search & Destroy  :
– شناسایی جدید ترین نرم افزارهای جاسوسی، تروجان ها و در کل فایل های مخرب
– اسکن مداوم سیستم برای شناسایی فایل های مخرب
– عدم کاهش کارآیی سیستم
– سرعت و قدرت بالا در شناسایی فایل های مخرب
– بسته های به روز رسانی کم حجم و ب هروز رسانی سریع به صورت آنلاین
– توانایی شناسایی ایمیل های مخرب
– شناسایی کرم های مخرب اینترنتی در سیستم و شبکه
– شناسایی جاسوس ابزارها پاک سازی، قرنطینه و حذف آنها
– جدیدترین تکنولوژی ها در مقابله با فایل های مخرب
– پشتیبانی کامل از زبان شیرین فارسی با راهنمای استفاده کاملا فارسی
– سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب ۷
– و …

 

۰ تا کنون ثبت شده است

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "سایت تفریحی و سرگرمی" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.