ایستایی وجود ندارد ، هر چه هست جوشش و جاری بودن است.
مطالب پیشنهادی
دانلودهای برتر ماه
اطلاعیه ی سایت
در صورت خرابی لینک دانلود در قسمت نظرات اطلاع دهید تا لینک دانلود درست شود

کرم‌های میوه‌ای نرم‌کننده‌ و مرطوب‌کننده‌های قوی

کرم‌های میوه‌ای؛ نرم‌کننده‌ و مرطوب‌کننده‌های قوی

کرم‌های میوه‌ای؛ نرم‌کننده‌ و مرطوب‌کننده‌های قوی

در روزهای سرد پاییزی و زمستانی امکان خشک شدن پوست بیشتر است. در فصل‌هایی که سرما و باد به پوست آسیب می‌زنند، مراقبت از آن اهمیت بیشتری دارد. در چنین مواقعی می‌توان با استفاده از نرم‌کننده‌ها و مرطوب‌کننده‌های قوی، از خشکی و ترک‌خوردگی پوست جلوگیری کرد. فراموش نکنید که پوست بزرگ‌ترین عضو بدن شما و به نوعی محافط اعضا و اندام‌های داخلی است به همین دلیل محافظت از آن اهمیت بسیاری دارد.

کرم‌های میوه‌ای برند مای، حاوی بهترین ترکیبات ضدالتهاب، التیام‌بخش، آنتی‌اکسیدان و مغذی هستند و  نرم‌کننده و مرطوب‌کننده‌ای قوی و پایدار محسوب می‌شوند.

برند مای، محصول یاد شده را در سه ساختار و فرمولاسیون متفاوت، متناسب با  انواع مختلف پوست و با رایحه‌های دل‌انگیز تولید می‌کند.

کرم‌های میوه‌ای هیدرا تاچ ‌مای، برای پوست‌های نرمال، سیلکی تاچ ‌مای، برای پوست‌های خشک و نوتری تاچ ‌مای، برای پوست‌های بسیار خشک مناسب هستند.

موادی با قدرت نرم‌کنندگی بالا
در کرم هیدرا تاچ برند مای، که برای پوست‌های نرمال کاربرد دارد، از مواد مختلفی بهره گرفته شده است از جمله شی‌باتر. این ماده از قدرت نرم‌کنندگی قوی و پایدار و ترمیم‌کنندگی پوست برخوردار است. رفع التهاب و خشکی ناشی از اگزما و آفتاب سوختگی یکی دیگر از آثار شی‌باتر محسوب می‌شود. این ماده همچنین اثر آنتی‌اکسیدانی و محافظت از پوست دارد.

آلانتوئین ماده دیگری است که در فرمول این کرم یافت می‌شود. آب‌رسانی و مرطوب‌کنندگی قوی و کاهش التهاب و تحریکات پوستی از جمله ویژگی‌های این ماده است. آلانتوئین همچنین اثر قوی در التیام‌بخشی پوست دارد.

در کرم هیدرا تاچ برند مای ویتامین E نیز به کار رفته که از خاصیت آنتی‌اکسیدانی و قدرت جلوگیری از تخریب سلول‌های پوستی برخوردار است. مقابله با رادیکال‌های آزاد و پیری زودرس پوست نیز در میان خواص ویتامین E دیده می‌شود. این ماده نقش مؤثری در بازسازی لایه محافظ پوست دارد.

کرم‌های میوه‌ای,کرم مرطوب کننده,کرم های نرم کننده

کرمی با توان بازسازی سلول‌های پوست
کرم  سیلکی  تاچ، که برای پوست‌های خشک تولید می‌شود، حاوی موادی غنی و مغذی است از جمله ویتامین E و شی باتر.

ویتامین B5 نیز در محصول مورد نظر وجود دارد. این ماده باعث افزایش قدرت نگاهداشت آب و مرطوب‌‌کنندگی پوست می‌شود. همچنین توان بازسازی سلول‌های پوست را بالا می‌برد.

افزایش قدرت نگاهداشت آب
در فرمالسیون کرم نوتری  تاچ که برای پوست‌های بسیار خشک کاربرد دارد، مواد مختلفی موجود است؛ برای مثال یتامین E و شی‌باتر.
بپانتن نیز در محصول یاد شده وجود دارد؛ این ماده قدرت نگاهداشت آب و مرطوب‌کنندگی پوست و همچنین توان بازسازی سلول‌های آن را افزایش می‌دهد.

ویژگی‌های کرم‌های میوه‌ای مای
محصولات این برند در نوع خود تنها کرمی محسوب می‌شوند که در آنها کره گیاهی، با اثر نرم‌کنندگی قوی و ماندگار به کار رفته است.

کرم‌های میوه‌ای مای در بهبود خشکی و التهاب ناشی از اگزما و آفتاب‌سوختگی بسیار موثر هستند.

این محصولات از خاصیت مغذی و پیشگیری از چین و چروک و علائم پیری زودرس پوست برخوردارند.

آب‌رسانی و مرطوب‌کنندگی پایدار پوست دیگر ویژگی کرم‌های میوه‌ای مای است.

این کرم‌ها خاصیت آنتی‌اکسیدانی و محافظت از پوست و همچنین اثرات بارز ضدالتهابی و تحریکات پوستی دارند.

کرم‌های میوه‌ای مای نرمی، لطافت و انعطاف‌پذیری پوست را افزایش می‌دهند.

این محصولات با وجود ساختار غنی و قدرت مرطوب‌کنندگی و نرم‌کنندگی عالی خود، به آسانی روی پوست پخش می‌شوند.

برند مای کرم‌های میوه‌ای را در سه فرمولاسیون متفاوت، متناسب با پوست‌های نرمال، خشک و بسیارخشک و اگزمایی و با رایحه‌های مطبوع میوه‌های استوایی تولید کرده است.
برای اینکه از اثرها و ویژگی‌های مورد اشاره این محصول بهره‌مند شوید، باید از آن به دفعات مورد نیاز در طول روز و روی پوست تمیز، استفاده کنید.

Here is a collection of places you can buy bitcoin online right now.

برچسب ها
۰ تا کنون ثبت شده است

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "سایت تفریحی و سرگرمی" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.