ضعیف‌الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض شود.
مطالب پیشنهادی
دانلودهای برتر ماه
اطلاعیه ی سایت
در صورت خرابی لینک دانلود در قسمت نظرات اطلاع دهید تا لینک دانلود درست شود

ساخت سریع Autorun های CD/DVD با Longtion AutoRun Pro

یکی از ابزارهای طراحی است که بسیار شناخته شده است و این ابزار برای ساخت سریع Autorun های CD/DVD و نمایش برنامه ها و… برای کاربران آماده شده است. در این نرم افزار ویژگیهای بسیاری را شاهد خواهید بود، شما میتوانید به راحتی و با چند کلیک ساده با استفاده از قالبهای آماده این نرم افزار Autorun خود را ساخته و حتی میتوانید آنها را سفارشی ساخته و آنها را ویرایش کنید.
این نرم افزار واقعا به هر کسی این اجازه را خواهد داد که چنانچه فقط کمی با کامپیوتر سر و کار داشته باشد، به راحتی Autorun دلخواه خودش را ساخته و به آن متنها، عکسها، ویدیوها و صداهای مورد علاقه خودش را اضافه کند.
در این حال، همانطور که گفته شد، شما میتوانید از قالبهای گام به گام، قالبهای آماده و قالبهای نمایشی نیز بهره مند شوید که این کار به شما سرعت میبخشد تا پروژه Autorun خود را در چند دقیقه ساخته و در آخر آنها را با استفاده از نرم افزار رایتی که درون خود نرم افزار گنجانده شده است روی CD/DVD خود رایت کنید.
همچنین این نرم افزار فایل خروجی و تمام شده پروژه ی شما را میتواند به صورت یک فایل اجرایی (Executable) ارائه دهد تا در هر جایی اعم از اینترنت، سیدی، دیویدی، فلاپی، فلش دیسک و… که خواستید از آنها استفاده کنید.

حالا شما در این نرم افزار از ۲۵ نوع اشیاء مختلف میتوانید بهره مند شوید:
دکمه ها، دکمه های عکسی، اشکال، عکسها، متون ساده، برچسبها، لینکها، متن ها، متنهای فهرستی، لیستها، لیست های پایین رو، لیستهای نمایشی، نمایش درختی، لیستهای نمایشی پوسته ای، نمایشهای درختی پوسته ای، جعبه متن، متون Rich، نمایشگر، فلش، AVI، اجرا کننده فایلهای رسانه ای، نمایش اسلاید، ویرایش، دکمه های رادیویی و دکمه های انتخابی و…

-.-.-.-.-.–.-.-.-.-.–.-.-.-.-.–.-.-.-.-.-

دانلود فایل  click here  download

www.lxl.ir :پسوورد

حجم :  ۸٫۲  mb

-.-.-.-.-.–.-.-.-.-.–.-.-.-.-.–.-.-.-.-.-

برچسب ها
۰ تا کنون ثبت شده است

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "سایت تفریحی و سرگرمی" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.